Přidat hlas

Jste dabér a hledáte práci? Nebo si chcete zkusit dabing, reklamu v rozhlase nebo audiotextové služby a nevíte jak na to?

Přidejte svůj hlas do naší databáze zcela ZDARMA!
Castingové a reklamní agentury, filmové produkce, režiséři a různé obchodní společnosti hledají neotřelé hlasy pro různé příležitosti. Vzorek vašeho hlasu budou mít u nás online k dispozici.

Jak přidat nový hlas ZDARMA?

Je to jednoduché.

Nahrajete kvalitní vzorek vašeho hlasu sami s následujícím textem:

Posloucháte vzorek mého unikátního hlasu na internetovém portále Dabing.cz či Databáze hlasů.cz, které provozuje digitální agentura CZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE. V případě zájmu o mé služby kontaktuje prosím produkční tým, který pro vás zajistí vše potřebné.

Zvukový formát vzorku hlasu musí být minimálně ve formátu MP3 (44 Khz, 16 bit, Mono, bitrate: 192 kbit/s, level: -1.0).
Váš hlasový nahraný vzorek by měl být velmi kvalitně nahraný, bez šumů a jiných ruchů. Jedině tak máte při výběru klienty našich portálů největší šanci na úspěch.

Vyplňte následující online formulář a odešlete jej. Nezapomeňte přiložit váš hlas. Náš produkční tým si hlas poslechne a zveřejní ho přibližně do 1 týdne nebo budete kontaktováni.

Vyplňte online formulář

Vytvoříte mi profesionální nahrávku hlasu?

Ano! Budete-li chtít vytvořit profesionální nahrávku vašeho hlasu ve zvukovém studiu, nahrajeme vám ji. Je to volitelná služba. Za pořízení castingové nahrávky zaplatíte manipulační poplatek 1815 Kč včetně DPH. Tato částka je použita na náklady spojené s pořízením nahrávky a na náklady spojené s vložením dat do internetové databáze. Ve zvukovém studiu lze kromě "portálového textu" výše nahrát až 10 dalších vět dle vašeho výběru. Výslednou nahrávku, vyčištěnou a upravenou zvukovým mistrem, získáte ke stažení v elektronické podobě k libovolnému účelu do 2 pracovních dní. V případě zájmu nás prosíme kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře výše, kde do zprávy uveďte, že máte zájem o nahrávku vašeho hlasu.

Jak získám práci?

V případě zájmu zadavatele (reklamní agentury atp.) o Váš hlas budete kontaktováni naší produkcí pro sjednání termínu nahrávky, ceny a rozsahu licence. Natáčení probíhá většinou v pražských zvukových studiích. Online předem nebo nejpozději ve studiu bude s vámi podepsána smlouva o dílo/umělecký výkon a sjednány veškeré parametry kontraktu. Se zadavateli zakázek nejste v přímém kontaktu. Peníze získáváte od nás ve sjednaných termínech.