Přidat hlas

Castingové a reklamní agentury, filmové produkce, režiséři a různé obchodní společnosti hledají neotřelé hlasy pro různé příležitosti. Vzorek vašeho hlasu budou mít u nás online k dispozici. Přidejte svůj hlas i vy a vydělávejte peníze svým hlasem!

Začít je velmi jednoduché. Stačí jen vyplnit online formulář s kontaktními údaji a vložit ukázku vašeho hlasu do naší hlasové databanky, kde bude k dispozici potenciálním zadavatelům. Registrovat se mohou profesionálové i amatéři. Uvítáme rovněž i zahraniční speakery. Vše je zcela ZDARMA.

V současné době připravujeme spuštění zcela nové podoby portálu DatabázeHlasů.cz. Registrace speakerů do nového portálu je možná již nyní! Jako hlasoví herci máte nyní nově možnost si svůj profesní profil spravovat sami on-line. Podstatně jsou rozšířeny prezentované informace o umělcích a jednotlivé hlasy jsou více kategorizovány pro možnost pokročilého vyhledávání. Nově můžete nahrát více hlasových ukázek, a to až v pěti světových jazycích a třech různých hlasových polohách. Samozřejmostí je fotografie a větší prostor pro informace o vás a vašich zkušenostech.

 

CHCI PŘIDAT HLAS